Каталог товарів

Сухий кашель

Будь ласка, обов'язково дочекайтеся дзвінка від нашого оператора для підтвердження замовлення після його оформлення.

Амброксол, табл. 30 мг блистер, №20

Є в наявності
Код товару: 1722
Виробник:
Борщаговский ХФЗ (Украина)
Ціна:
17 грн
У категорії:
Протиастматичні, Протизапальні, Протимікробні, Протизастудні

Бромгексин, табл. 8 мг, №50

Є в наявності
Код товару: 3639
Виробник:
Здоровье (Украина)
Ціна:
23 грн
У категорії:
Протиастматичні, Протизапальні

ГАММА КОМБО сироп від кашлю 100мл + льод. №18 мед-лим

Є в наявності
Код товару: 2010201
Виробник:
Алка Аювердик Пвт.Лтд., Индия
Ціна:
129 грн
У категорії:
БАДи і Вітаміни, Протизапальні, Протизастудні

Ингалин, р-р фл. ст. 40 мл

Є в наявності
Код товару: 1264
Виробник:
Тернопольская ФФ (Украина)
Ціна:
22 грн
У категорії:
Протизапальні, Протизастудні

ІНГАЛЯТОР тепловологий

Є в наявності
Код товару: 1283
Виробник:
ПАТ"Гемопласт", Україна
Ціна:
58 грн
У категорії:
Інгалятори

Алтейка, сироп 200 мл

Немає в наявності
Код товару: 1620
Виробник:
Ключи Здоровья, Харьков
Ціна:
73 грн
У категорії:
Противірусні, Протиастматичні, Протизапальні

АЛТЕМИКС сироп, 25 мг/5 мл по 100 мл во флак.

Немає в наявності
Код товару: 1623
Виробник:
Здоров'я, ФК, ТОВ, м.Харків, Україна
Ціна:
40 грн
У категорії:
Противірусні, Протиастматичні, Протизапальні

Амбробене (ambrobene), табл. 30 мг, №20

Немає в наявності
Код товару: 1717
Виробник:
Merckle (Германия)
Ціна:
32 грн
У категорії:
Протиастматичні, Протизапальні, Протизастудні

Амбробене (ambrobene), сироп 15 мг/5 мл фл. 100 мл

Немає в наявності
Код товару: 1716
Виробник:
Merckle (Германия)
Ціна:
78 грн
У категорії:
Противірусні, Протиастматичні, Протизапальні

Є в наявності - наявність в аптеці і актуальну ціну уточнюйте у оператора по телефону

На складі - доставка здійснюється кур'єрськими службами зі складу

Під замовлення - товар відпускається за попереднім замовленням

Очікується - очікується поставка товару

Немає в наявності - товар тимчасово недоступний