Каталог товарів

Мокрий кашель

Бромгексин, табл. 8 мг, №50

Є в наявності
Код товару: 3639
Виробник:
Здоровье (Украина)
Ціна:
19 грн
У категорії:
Протиастматичні, Протизапальні

БРОНХИПРЕТ сироп 50мл флак.

Є в наявності
Код товару: 3659
Виробник:
Біонорика СЕ, Німеччина
Ціна:
119 грн
У категорії:
Протизапальні, Протимікробні

Бронхипрет, сироп 100 мл

Є в наявності
Код товару: 3658
Виробник:
Bionorica (Германия)
Ціна:
216 грн
У категорії:
Протизапальні, Протимікробні

БРОНХО-ГРАН гранули 10г пенал

Є в наявності
Код товару: 3665
Виробник:
Національна Гомеопатична Спілка, ПрАТ, Україна
Ціна:
108 грн
У категорії:
Гомеопатія, Протизапальні

БРОНХОЛІТИН сироп 125г флак.

Є в наявності
Код товару: 3666
Виробник:
Софарма, АТ, Болгарія
Ціна:
145 грн
У категорії:
Протизапальні

ГАММА КОМБО сироп від кашлю 100мл + льод. №18 мед-лим

Є в наявності
Код товару: 2010201
Виробник:
Алка Аювердик Пвт.Лтд., Индия
Ціна:
95 грн
У категорії:
БАДи і Вітаміни, Протизапальні, Протизастудні

Амбробене (ambrobene), табл. 30 мг, №20

Немає в наявності
Код товару: 1717
Виробник:
Merckle (Германия)
Ціна:
32 грн
У категорії:
Протиастматичні, Протизапальні, Протизастудні

Бромгексин, р-р 8 мг/мл фл. 20 мл, №1

Немає в наявності
Код товару: 3640
Виробник:
Krewel Meuselbach (Германия)
Ціна:
81 грн
У категорії:
Протиастматичні, Протизапальні

ІНГАЛЯТОР тепловологий

Немає в наявності
Код товару: 1283
Виробник:
ПАТ"Гемопласт", Україна
Ціна:
71 грн
У категорії:
Інгалятори

Є в наявності - наявність в аптеці і актуальну ціну уточнюйте у оператора по телефону

На складі - доставка здійснюється кур'єрськими службами зі складу

Під замовлення - товар відпускається за попереднім замовленням

Очікується - очікується поставка товару

Немає в наявності - товар тимчасово недоступний