Каталог товарів

Корисно знати

  • Вітамінодефіцитні стани та неврологічні захворювання

    Опублікована: 16 січня 2024 р.

    У межах заходу, що проходив у змішаному форматі (офлайн і онлайн), відбувся сателітний симпозіум, під час якого учасники обговорювали актуальну проблему - зв'язок неврологічних порушень і вітамінодефіцитних станів.

    Детальніше
  • Біль у спині, комбінований підхід лікування

    Опублікована: 15 січня 2024 р.

    Відчуття болю у шиї, спині або кінцівках спричиняє серйозний дискомфорт і може змінювати звичний спосіб життя. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 2020 р. від болю у спині страждали близько 619 млн осіб у всьому світі. За оцінками фахівців, уже 2050 р. цей показник сягатиме близько 843 млн випадків (WHO, 2023). Поширеність больового синдрому зростає з віком (до 80 років), найбільша кількість таких випадків болю припадає на вік 50 55 років. Основною причиною болю у спині є міофасціальний больовий синдром (МФБС). Патогенетичні механізми його виникнення та підходи до терапії пацієнтів, які страждають від болю у спині стали темою доповіді професора кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету, д.мед.н. Михайла Михайловича Ороса, із якою він виступив у межах Науково-практичної конференції «UkraineNeuroGlobal 2023», що відбулася 21 листопада 2023 р. у форматі онлайн. Пропонуємо до вашої уваги короткий огляд цієї доповіді.

    Детальніше
  • Диклофенак натрію в урологічній практиці: рішення багатьох проблем

    Опублікована: 11 січня 2024 р.

    Переважна більшість хворих урологічного профілю страждають від больового синдрому. Гострий біль, який може виникнути внаслідок перенесеного хірургічного втручання на передміхуровій залозі або сечовому міхурі, при гострих запальних захворюваннях сечовивідних шляхів або при нирковій кольці (НК), вимагає невідкладної аналгезії з використанням ефективного та безпечного препарату, який не викликає серйозних побічних явищ. Хронічний біль, який є основним симптомом хронічного простатиту (ХП) та синдрому хронічного тазового болю (СХТБ) у чоловіків, суттєво впливає на якість життя, сексуальну сферу та психоемоційний стан пацієнтів, що також потребує проведення раціональної знеболювальної терапії. Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП), зокрема диклофенак натрію, довели свою ефективність за рахунок вираженої знеболювальної й протизапальної дії при оперативних втручаннях в урології, у хворих урологічного профілю з хронічною патологією (ХП/СХТБ) або невідкладними станами.

    Детальніше
  • Клінічні дослідження ліків

    Опублікована: 09 січня 2024 р.

    Була б мета - а перешкоди ми завжди вигадаємо. Приблизно в такому напрямку «розвивається» сфера клінічних досліджень (КД) в Україні вже не один десяток років. Це породжує недовіру виробників інноваційних ліків, розбіжність думок лікарів і страхи пацієнтів. Як поєднати їхні інтереси, щоб перші були вмотивовані, другі - незаангажовані, а треті - впевнені у своїй захищеності?

    Детальніше
  • Масталгія вплив воєнного часу

    Опублікована: 07 січня 2024 р.

    Війна в нашій країні має великий вплив на життя та здоров'я кожного українця. З точки зору мамолога, можна відзначити важливу закономірність - значне збільшення кількості звернень пацієнток з основною скаргою на біль у грудних залозах. У статті доведено позитивну кореляцію рівня стресу та виникнення масталгії: дедалі частіше біль у грудях у жінок не спровокований органічною патологією, а є наслідком саме тривалого напруження нервової системи та гормональних змін, спричинених військовими діями.

    Детальніше