Каталог товарів

Корисно знати

 • Шизофренія, симптоми і особливості

  Опублікована: 30 січня 2024 р.

  Навколо шизофренії ходить багато міфів та хибних уявлень. Її часто романтизують, знімають про неї фільми та описують в літературі, а ще час від часу знецінюють. Однак ця хвороба - це серйозний психіатричний діагноз, який неможливо вилікувати.

  Детальніше
 • Пошкодження селезінки травматичного походження

  Опублікована: 29 січня 2024 р.

  Травми селезінки зустрічаються досить часто, проте можуть нести надзвичайну високу небезпеку для життя. Далі детальніше про клініку, діагностику та лікування.

  Ушкодження селезінки належать до найчастіших травматичних уражень. Тупі травми можуть бути отримані внаслідок дорожньо-транспортних пригод, побутових травм, спортивних заходів. Проникаючі травми (наприклад, вогнепальні поранення, ножові поранення) також можуть пошкодити селезінку. Третім, надзвичайно актуальним сьогодні механізмом є вибухове ураження, наприклад, під час бойових дій.

  Детальніше
 • Больовий синдром, групи медикаментів у лікуванні

  Опублікована: 24 січня 2024 р.

  Термін «біль» походить від латинського «poena», що перекладається як покарання.

  Біль, без сумніву, є найчастішою скаргою, з якою доводиться мати справу лікарям.

  Детальніше
 • Сучасна та дієва екстрена контрацепція

  Опублікована: 23 січня 2024 р.

  Екстрена контрацепція, або посткоїтальна контрацепція, є терапією, яка використовується для запобігання вагітності після незахищеного або недостатньо захищеного статевого акту.

  Детальніше
 • Бронхіальна астма і алергічний риніт. Сучасне лікування

  Опублікована: 18 січня 2024 р.

  5-6 квітня 2023 року в м. Дніпро в онлайн-форматі вже традиційно відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «DniproAllergo Summit 2023». Метою заходу було надати лікарям різних спеціальностей найсучаснішу об'єктивну інформацію про шляхи раннього виявлення, профілактику, моніторинг та лікування алергічних захворювань (АЗ). Відомі експерти з усієї країни підготували для аудиторії огляди найновітніших наукових даних галузі та поділилися власним клінічним досвідом. У рамках огляду детальніше зупинимося на проблемі АЗ дихальних шляхів, сучасних методах і засобах їх лікування.

  Детальніше