Каталог товарів

Корисно знати

 • Акне, вугрі та засоби їх позбутися

  Опублікована: 09 лютого 2024 р.

  Акне або вугревий висип, які люди звикли називати прищами - псують шкіру та настрій мільйонів людей по всьому світу.

  За даними Американської академії дерматології, до 85% людей віком 12-24 років мають прояви акне.

  Попри розповсюджену думку, що акне - це більше проблема підлітків, люди поважного віку також через це страждають. 15% дорослих жінок мають вугревий висип.

  Навколо лікування акне - сила силенна міфів. Саме їх ми спростовуємо з лікарем-дерматологом клініки R+ Антоном Черноволом.

  Детальніше
 • Поширені психічні розлади, ведення на рівні медичної допомоги

  Опублікована: 06 лютого 2024 р.

  Всесвітній день боротьби з депресією відзначався 13 січня. Термін, який дуже часто зустрічається в наші дні. Власне, засновники цього свята ставили за мету привернути увагу світової спільноти до проблем цього психічного захворювання. За статистикою, 15-20 % осіб на Землі впродовж життя переносить хоча б один епізод депресії.

  Детальніше
 • Ожиріння у дітей, основні фактори, які на це впливають

  Опублікована: 04 лютого 2024 р.

  Актуальність проблеми ожиріння не викликає сумнівів. Із 1980 р. кількість людей у світі, які страждають на ожиріння, зросла майже вдвічі. Сьогодні кількість пацієнтів із надмірною масою тіла (НМТ) та ожирінням становить більше 1,5 млрд.

  Детальніше
 • Хронічний риносинусит з назальними поліпами

  Опублікована: 02 лютого 2024 р.

  Хронічний риносинусит із назальними поліпами (ХРСзНП) - це запальне захворювання слизової оболонки носа та навклоносових пазух тривалістю щонайменше 12 тиж, що вражає приблизно 2-4% людей і супроводжується такими симптомами, як втрата нюху, закладеність носа, густі виділення з носової порожнини і відчуття тиснення в області обличчя [1, 2]. Деякі пацієнти з ХРСзНП також мають в анамнезі супутню астму та розвиток гострих респіраторних реакцій внаслідок застосування нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП). Пацієнти з цією клінічною тріадою станів класифікуються як такі, що страждають на загострення респіраторного захворювання, зумовлене прийомом ацетилсаліцилової кислоти (аспірину) або НПЗП.

  Детальніше
 • Шизофренія, симптоми і особливості

  Опублікована: 30 січня 2024 р.

  Навколо шизофренії ходить багато міфів та хибних уявлень. Її часто романтизують, знімають про неї фільми та описують в літературі, а ще час від часу знецінюють. Однак ця хвороба - це серйозний психіатричний діагноз, який неможливо вилікувати.

  Детальніше