Каталог товарів

Корисно знати

 • Парадокс: несправжні ліки діяли краще, ніж справжні

  Опублікована: 24 грудня 2023 р.

  Плацебо -

  це, умовно кажучи, вода замість ліків. Дослідження останніх років показало, що наш мозок може - отримуючи цю воду - лікувати сам себе, і досить непогано. Журнал Wired пише про історію несправжніх ліків останніх років, і про те, якими вони мають бути, щоб "лікувати" ефективно.

  Детальніше
 • Антибіотики: що потрібно знати, як правильно застосувати.

  Опублікована: 20 грудня 2023 р.

  Антибіотики -

  важливий інструмент в боротьбі з бактеріями? Проте їхнє неправильне використання може призвести до протилежного ефекту.

  Детальніше
 • Йохімбе: у чому його користь, таємниці кореня африканського дерева

  Опублікована: 17 грудня 2023 р.

  Йохімбе - це популярна дієтична добавка,

  що виготовляється з кори африканського вічнозеленого дерева. ЇЇ дуже часто використовують для лікування еректильної дисфункції - ще в традиційній медицині Західної Африки цю рослину приймали для покращення сексуальної активності, а наразі такі можливості були доведені вченими.

  Численні дослідження підтвердили, що компоненти екстракту йохімбе можуть блокувати альфа-2 адренорецептори, які можуть запобігати здоровій повноцінній ерекції.

  Також йому під силу покращити вивільнення оксиду азоту, що забезпечує більш інтенсивне розширення кровоносних судин та збільшує приток крові до статевих органів.

  Детальніше
 • Глаукома, люди часто не підозрюють, що можуть осліпнути

  Опублікована: 15 грудня 2023 р.

  У світі проживають понад 60 мільйонів людей, хворих на глаукому. Кожен п ятий із них має невиліковну стадію. А часткова втрата працездатності через глаукому за останні 25 років збільшилася на 122%. Причому пік припадає на людей віком 60 років.

  Що ж це за хвороба така і в чому її підступність? Про це і не тільки поговоримо з лікаркою-офтальмологом медичного об єднання Луцької міської територіальної громади Оксаною НІКОЛАЙЧИК.

  Детальніше
 • Чому в суглобах виникає біль, і до кого звертатись?

  Опублікована: 13 грудня 2023 р.

  Біль в суглобах може виникати у будь-якому віці та мати різні причини - від забою до раку легень. Згідно з статистикою ВООЗ найчастіше біль в суглобах зустрічається в половини людей у віковій групі 40-70 років, а потребують постійного лікування та спостереження понад 90 % людей старше 70 років.

  Детальніше