Каталог товарів

Корисно знати

 • Системна токсикологія – сучасна стратегія медицини

  Опублікована: 03 січня 2024 р.

  Словосполучення «системна токсикологія» я вперше почула в стінах грандіозного науково-дослідного центру Cube. Цю alma mater усіх можливих навколомедичних наук побудувала, як не дивно, компанія Philip Morris International. Мета - довести здатність інноваційної продукції зменшити ризик виникнення захворювань, котрі провокує паління. І задля цього три сотні видатних всесвітньо відомих дослідників уже кілька років поспіль вивчають, що ж саме відбувається з організмом людини після першої «смачної» затяжки?

  Детальніше
 • Гіпертонія й інші кардіальні ризики клімактеричного періоду

  Опублікована: 02 січня 2024 р.

  Відомо, що в галузі кардіології проводиться велика кількість досліджень, але частка учасників - чоловіків, в них значно більша, аніж жінок. Натомість лікарі-кардіологи знають, що жінкам не завжди допомагає те лікування, яке зазвичай є ефективним для чоловіків. Тому все частіше лунає відносно новий термін «гендерна кардіологія».

  Детальніше
 • З Новим 2024 роком!

  Опублікована: 01 січня 2024 р.

  З Новим 2024 роком!

  Детальніше
 • Прийом знеболювальних: правила, особливості та Е-рецепт

  Опублікована: 29 грудня 2023 р.

  У наших аптечках запросто може не бути ліків від алергії, діареї або тиску, але цитрамон з парацетамолом, як правило, має кожна пристойна людина. Ми призначаємо собі знеболювальні самі, за порадою подруги чи фармацевта, п'ємо, коли «припече», дивуємося, чому звична пігулка перестала рятувати від головного болю, і переходимо на новий препарат.

  При цьому кожен анальгетик має свої особливості та умови застосування. І, по-хорошому, перед прийомом будь-якого знеболюючого краще проконсультуватися з лікарем. Коли ж такої можливості немає, насамперед потрібно вивчити інструкцію щодо протипоказань, інакше можна серйозно нашкодити собі.

  Детальніше
 • Заразитися глистами- за це люди готові платити

  Опублікована: 26 грудня 2023 р.

  Коли всередині тебе живе гігантський хробак-паразит, це не дуже приємно і досить небезпечно. Але навіть у глистів є шанувальники. Вони впевнені, що паразити допоможуть їм позбавитися алергії та інших хвороб, схуднути і навіть зупинити старіння.

  Детальніше