Каталог товарів

Корисно знати

 • Про лікарську (медичну) таємницю

  Опублікована: 11 грудня 2023 р.

  Аналізуючи законодавство України, поняття «лікарська таємниця» - це сукупність відомостей про хворобу (діагноз, методи лікування, прогноз тощо), а також про сімейне та інтимне життя хворого, що стали відомими медичним і фармацевтичним працівникам у процесі лікування і не підлягають розголошенню. Кожен пацієнт має право на збереження особистої таємниці. Лікар, як і інші особи, які беруть участь у наданні медичної та фармацевтичної допомоги, зобов'язанні зберігати лікарську таємницю. Але чи у всіх випадках розголошення «лікарської таємниці» буде незаконним?

  Детальніше
 • ЛІКАР, ЯКОГО КРАЩЕ ЗМІНИТИ

  Опублікована: 08 грудня 2023 р.

  У кожного з нас походи до лікаря часто асоціюються зі складнощами. Людям не обізнаним в медицині буває надзвичайно складно оцінити компетентність медичного працівника. Ми спробуємо описати найчастіші ознаки того, що ваш лікар лікує вас неправильно.

  Детальніше
 • Цікаві історичні факти про медицину

  Опублікована: 06 грудня 2023 р.

  Цікаві історичні факти про медицину

  Детальніше
 • ГРВІ — симптоми Інкубаційний період і заразність ГРВІ

  Опублікована: 03 грудня 2023 р.

  Якщо розвивається ГРВІ, симптоми проявляються в основному з боку органів дихання. Як правило, присутня закладеність носа, біль у горлі, першіння, кашель. Інші симптоми ГРВІ - підвищення температури тіла, озноб, погіршення загального самопочуття.

  Таке захворювання може розвиватися як у дорослих, так і у дітей. Що ж робити при появі перших симптомів інфекції? Щоб уникнути небажаних наслідків і досягти швидкого одужання, слід звернутися до лікаря для розробки ефективної схеми лікування.

  Як виявляються перші симптоми ГРВІ?

  Детальніше
 • Якими є фактори ризику розвитку раку молочної залози

  Опублікована: 02 грудня 2023 р.

  На сьогодні, ніхто не знає чому виникає рак молочної залози.

  В медицині немає чітких рекомендацій як можна застерегтися від цієї хвороби. Проте, виявлення раку молочної залози на ранній стадії надає більше шансів на успішне лікування та подолання недуги. Постає питання, що ж робити представницям прекрасної статі?

  Детальніше